Дитяче комп'ютерне крісло для школяра FunDesk LST3  - це універсальне крісло, яке забезпечує правильну підтримку спини вашої дитини, водночас знизить навантаження і втому під час занять і розваг. Підходить для різних сценаріїв використання, як навчання за партою так і за комп'ютерним столом.
 
Спеціальна конструкція дає змогу легко відрегулювати висоту крісла, сидіння та спинка мають спеціально розроблений ергономічний дизайн для правильного позиціонування хребта дитини. 
Крісло має широку роликову основу типу «зірочка», яка забезпечує більшу стійкість від перекидання.
 
 
Комп'ютерне крісло FunDesk LST3 відповідає Європейським нормам і стандартам якості. Екологічно чистий матеріал та довговічна водонепроникна PU піна забезпечує комфортне використання протягом багатьох років.
 
Дизайн і кольори: Крісло доступне у синьо-сірому кольорі та оранжево-сірому. Воно має сучасний і стильний дизайн, який впишеться в будь-яку кімнату. 
 
Комп'ютерне крісло FunDesk LST3 є ідеальним вибором для дитини, яка проводить багато часу за комп'ютером або під час навчання. Воно поєднує комфорт, ергономіку і безпеку для забезпечення оптимального досвіду сидіння.